Albatros – Twój partner w tworzeniu przestrzeni harmonii i luksusu

Albatros jest rezultatem doświadczenia, historii, kompetencji oraz włoskiej pasji do materiałów, linii i rzemiosła. To adaptacja wiekowych włoskich doskonałości, tych z dziedziny sztuki i architektury, do współczesnych czasów. Albatros to propozycja poprawy jakości życia, w okresie, gdy dobrobyt zdaje się być ekskluzywną nagrodą, a nie prawem człowieka. Albatros to design o ponadczasowym stylu, ponieważ nic tak jak włoska sztuka nie wpisuje się w koncepcję nieskończoności. Zawsze tak było.

“Albatros to udana próba zapewnienia domowego dobrobytu, intymności w naszych własnych domach, kiedy tylko tego potrzebujemy. Dzięki Albatros dobrobyt staje się elementem wyposażenia wnętrza, ponieważ harmonia i piękno naszych domów i gniazd muszą być pielęgnowane jak najpiękniejsze kwiaty w ogrodzie. To właśnie wartości ludzi pracujących u nas i relacje, jakie między sobą tworzą, pozwalają Albatros na osiągnięcie dzisiejszego sukcesu, większego i lepszego niż kiedykolwiek wcześniej.”

Wartość Made in Italy

Gdy myślimy o pracy, myślimy o ludziach i mieszance kulturowych korzeni, umiejętności i oddania, które przekształcają się w niepowtarzalną jakość. Na każdym poziomie.

Od projektowania po doskonałość w produkcji, od kreatywności po innowacje technologiczne, Albatros uosabia, reprezentuje, interpretuje i promuje na całym świecie najlepsze włoskie cechy w dziedzinie wanien, hydromasażu, pryszniców, saun i hammamów.

Dlatego Made in Italy to nasza przyczyna, nasz dodatek, nasze mantra, a przede wszystkim nasza odpowiedzialność – bardzo poważna i pełna oczekiwań.

Wartość ludzi

Wartością naszej firmy jest przede wszystkim wartość każdej pojedynczej osoby pracującej w naszej organizacji oraz wartość wszystkich korzystnych relacji, jakie wewnętrznie tworzą. Poczucie przynależności i współdzielenie różnych koncepcji jakości i dobrobytu tworzą twórcze synergiew, które łączą najlepsze pomysły ludzi w niepowtarzalne i nie do podrobienia produkty.

To ludzie nadają życie naszym produktom, każdego dnia.
To ludzie sprawili, że staliśmy się firmą.
To ludzie sprawili, że odnosimy sukces.
Ludzie są dla nas kluczowi, a ich dobrobyt to nasz priorytet.

Wartość środowiska

Firma, jaką mamy na myśli, jest i będzie zrównoważona, ponieważ patrzymy w przyszłość.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska to innowacyjny i dialogowy sposób prowadzenia biznesu, by zdobywać uznanie zarówno lokalnie, jak i na rynku.

Chcielibyśmy być konkretnym przykładem etycznego podejścia do działalności gospodarczej.

Chcielibyśmy, aby wartość środowiska była zrozumiana przez wszystkich, zarówno firmy, jak i klientów.

Chcielibyśmy, aby natura była szanowana, bo daje nam życie i przyjmuje nas bez żadnych wymagań.

Albatros-001
Albatros-002
Albatros-005