ATLAS CONCORDE – Innowacja, Piękno i Tradycja

ATLAS CONCORDE to wyjątkowa firma, która zdecydowała się łączyć doskonałą wydajność z bliskością do ludzi, aby w sposób zrównoważony wzbogacać wnętrza na całym świecie pięknem włoskiego designu. Tworzymy atmosferę pełną emocji, która przynosi dobrobyt osobom, które ją doświadczają. Jesteśmy jednymi z najlepszych reprezentantów włoskiej kultury designu: eleganccy i wyrafinowani.

Od 1969 roku, Atlas Concorde rozwija się na solidnych fundamentach ustanowionych przez swoich założycieli: technologiczna innowacja, badania produktowe, absolutna niezawodność, troska o środowisko i wiara w przyszłość.

Z biegiem lat nasza firma stała się międzynarodowym punktem odniesienia, zachowując jednocześnie silne więzi z włoskim dziedzictwem. Atlas Concorde jest również liderem w Grupie Concorde, jednym z głównych holdingów ceramiki na świecie.

Nasza historia opiera się na wartościach, które są dla nas niezwykle istotne. Innowacja, piękno i tradycja to filary, na których budujemy naszą markę. Jesteśmy dumni z naszej włoskiej spuścizny i dążymy do modernizacji przestrzeni na całym globie, prezentując naszą estetyczną wizję i budując trwałe relacje z naszymi klientami. Wspieramy naszych klientów w tworzeniu wyjątkowych, pięknych i funkcjonalnych wnętrz, które będą cieszyć się uznaniem przez wiele lat. Jesteśmy Atlas Concorde – twoim partnerem w podróży ku pięknu i doskonałości wnętrz.