Blustyle – Włoska Elegancja i Wytrzymałość w Twoim Domu

C’è una bellezza che, per essere goduta appieno, va vissuta, ogni giorno. È quella delle collezioni Blustyle: complete ed essenziali, affidabili e accessibili, per contesti dal gusto pienamente contemporaneo. Blustyle to marka, której estetyka jest czysto Made in Italy: rafinowana i prosta, a zarazem pełna oryginalnych kolorów i trwałej jakości. To marka, która przechowuje sekret piękna doświadczanego każdego dnia oraz niezwykłej funkcjonalności.

Najwyższy poziom badań estetycznych Cotto d’Este, wiodącej marki w dziedzinie ceramiki doskonałej jakości, znajduje swoje wyraz w płytkach z gresu porcelanowego o tradycyjnej grubości. Blustyle gwarantuje jakość Panariagroup, lidera w produkcji gresu porcelanowego, oraz kreatywność zespołu specjalistów zajmujących się tworzeniem innowacyjnych produktów o najwyższej jakości. Wybierając Blustyle, masz pewność posiadania najlepszych podłóg z gresu oraz wsparcie w poszukiwaniu rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.

Blustyle to część Panariagroup, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości podłóg i okładzin, który kładzie duży nacisk na zrównoważone procesy produkcyjne i tworzenie produktów, które zmieniają sposób myślenia o architekturze i życiu codziennym. Blustyle codziennie dąży do osiągnięcia tego samego celu – wzrostu i tworzenia harmonii z ludźmi i środowiskiem.

Blustyle oferuje gres porcelanowy o wyjątkowych parametrach, odporny na ścieranie, uderzenia, działanie substancji chemicznych, zabrudzenia, plamy i mróz. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują zarówno piękna, jak i trwałości w swoim domu. Daj się oczarować włoskiej elegancji i jakości Blustyle i uczynij swoje wnętrza nie tylko piękniejszymi, ale także wytrzymałymi na próbę czasu.