Caesar – Nasza pasja do materiału, jakim jest gres porcelanowy, stanowi fundament naszej pracy od samego początku i nadal inspiruje nasze myśli i działania. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie ceramiki o doskonałych właściwościach technicznych i estetycznych. Nasze produkty ceramiczne służą architekturze, dostarczając rozwiązań najwyższej jakości dla techników, projektantów, architektów i designerów wnętrz.

Nasza firma łączy w sobie kulturę materiału z najnowszą technologią, tworząc wartość, która przez ponad trzy dekady przyczynia się do kształtowania naszej marki: Ceramiche Caesar. Od 1988 roku Caesar jest punktem odniesienia dla włoskiego gresu porcelanowego, obsługując klientów na całym świecie, w tym sprzedawców, firm budowlanych, projektantów i architektów.

Nasza historia to włoska historia, doceniana na całym świecie, która odzwierciedla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i bezpieczeństwo, naszą pasję do projektowania i zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań dla architektury. Ta historia jest częścią naszej kultury firmowej i każdego dnia rozplata się w niezliczone unikalne opowieści, osiągając swój pełen potencjał tylko wtedy, gdy staje się integralną częścią Twojego projektu.

Twoje projekty odzwierciedlają Twoje wybory, Twoją kreatywność i Twój niepowtarzalny styl. Zasługują na produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Caesar to idealny materiał do Twoich projektów, gotowy przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość.