Zapraszamy Cię do odkrycia naszej pasji i dziedzictwa, które jest głęboko zakorzenione w poszukiwaniu piękna. W Florim, przekonanie o istnieniu wrodzonego instynktu do tworzenia pięknych rzeczy jest częścią naszego DNA. To tutaj, w naszej firmie, ta nieustanna pasja do piękna spotyka się z najnowszą technologią produkcyjną, tworząc zupełnie nowy rodzaj produktu.

Nasz projekt nie jest jedynie estetyczny; jest również wyrazem naszej troski o dobre samopoczucie ludzi w ich przestrzeniach życiowych oraz o minimalny wpływ na środowisko. W ciągu 60 lat naszej historii odnaleźliśmy naszą tożsamość i jesteśmy dumni ze swoich korzeni, ale równocześnie patrzymy w przyszłość.

Jesteśmy gotowi na przyszłość pełną piękna, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Nasza długa historia przyniosła nam cenne doświadczenie, które kształtuje naszą teraźniejszość, ale nasze oczy są skierowane ku przyszłości. Chcemy, aby każdy kawałek naszego produktu przesyłał przekaz o pięknie, innowacji i trosce o naszą planetę. Zapraszamy Cię do podążania razem z nami w tej niesamowitej podróży.