Jesteśmy firmą, która czerpie swoje korzenie z ziemi, gdzie wartość tradycji ceramicznej stała się integralną częścią kultury ludu. Naszą podróż rozpoczęliśmy przed 50 laty, a nieustające poszukiwania stylu, wysokie standardy techniczne naszych produktów oraz DNA wpisane w ciągłą innowację towarzyszyły nam w tym czasie. Dzięki tej długiej historii jesteśmy teraz rozpoznawani na całym świecie jako przedstawiciele Made in Italy. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży gresu porcelanowego do wnętrz i na zewnątrz, ale również obejmuje ceramikę designerską. Nasza profesjonalizm i rzemieślnicza precyzja są do dyspozycji klientów.

Nasze nieustanne badania nad ceramiką skłoniły nas do przyjęcia nowoczesnego podejścia wobec naszych klientów. Wartość, którą chcemy stworzyć, polega na zdolności do “przemysłowienia pomysłów”, gdzie profesjonaliści i klienci nie są tylko obserwatorami, ale aktywnymi uczestnikami w procesie twórczym.

Nasza unikalna misja w branży ceramicznej opiera się na koncepcji “BESPOKE”. Z typowo włoskim podejściem krawieckim pragniemy ubrać przestrzeń w entuzjazm i pasję, tworząc “szyte na miarę” rozwiązania, które każdorazowo są różne. Chcemy dać każdemu możliwość marzenia i tworzenia własnej przestrzeni do życia.

Przyjęliśmy tę filozofię jako naszą własną, stosując ją w poszukiwaniach produktów o silnym wpływie natury, gotowych do indywidualnej modyfikacji i dostosowania do każdego projektu.”