Cześć, nazywam się Oskar Jursza i jestem specjalistą w dziedzinie włoskich materiałów wykończeniowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wraz z moim zespołem, codziennie pracujemy nad realizacją wizji naszych klientów, dostarczając im najwyższej jakości produkty i rozwiązania prosto z Włoch.

Jako pasjonat kuchni włoskiej, oferuję również wyselekcjonowane produkty spożywcze, takie jak najwyższej jakości ser Parmigiano Reggiano, Aceto Balsamico di Modena, włoskie wina oraz Olio di Oliva Extra Vergine.

Wraz z moimi włoskimi partnerami produkuję wielkoformatowe gresy oraz realizując indywidualne zamówienia na płytki różnych marek. Dodatkowo, prowadzę szkolenia i prezentacje dla profesjonalistów z branży wykończeniowej, architektów i projektantów wnętrz, dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniem.

Moja siedziba znajduje się w regionie Emilia Romagna, regionie szybkich samochodów (Ferrari, Lamborghini, Zonda, Maserati)  i najlepszej kuchni na świecie (Osteria Francescana di Massimo Bottura), ja jestem w Sassuolo centrum światowe produkcji ceramiki, moje usługi są dostępne dla klientów na całym świecie. Moja misja to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, które przekształcają przestrzeń i styl życia moich klientów.

oskar-jursza
  • W Polsce współpracuję z ponad 30 dystrybutorami ceramiki i glazury.
  • Wykonawcami, Architektami i projektantami wnętrz.
  • Dystrybutorami żywności
  • Restauracjami
  • Klientami indywidualnymi

Parmigiano Reggiano, Aceto Balsamico di Modena i dobre włoskie wino, to idealne połączenia. Jako dodatek mogą być włoskie megaformaty na podłodze i blacie.

 

Dlaczego Made in Italy

Made in Italy, marka doskonałości włoskiego rzemiosła i przemysłu, jest ikoną niezrównanego stylu i jakości. Wyróżnia się pięknem i elegancją oraz wykorzystaniem wysokiej jakości surowców do produkcji dzieł pożądanych na całym świecie.